Ośrodek leczenia uzależnień – kompleksowość i bezpieczeństwo

Ośrodek leczenia uzależnień – kompleksowość i bezpieczeństwo

W naszym ośrodku leczenia uzależnień zapewniamy profesjonalne wsparcie, a także pomoc w radzeniu sobie z uzależnieniami, takimi jak: alkoholizm, narkomania, lekomania, hazard, seksoholizm, zakupoholizm, uzależnienia od komputera i Internetu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w niesieniu pomocy osobom uzależnionym i dysponujemy zespołem wykwalifikowanych lekarzy, psychologów oraz psychiatrów.

Jako doświadczony ośrodek leczenia uzależnień w Poznaniu, oferujemy kompleksowe oraz bezpieczne terapie leczenia uzależnień, które cechują się wysoką jakością zarówno na poziomie medycznym, jak i terapeutycznym. W odróżnieniu od państwowych klinik uzależnień oraz ośrodków dla uzależnionych, oferujemy komfortowe warunki pobytu, które mają bardzo ważne znaczenie w procesie zdrowienia i wchodzenia na nową drogę życia.

Ośrodek terapii uzależnień – miejsce dla każdego uzależnionego

Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu i narkomanii został stworzony z myślą o osobach uzależnionych, które nie są w stanie samodzielnie zerwać z nałogiem. Podobnie jak inne specjalistyczne ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu czy narkotyków, oferujemy pełne spektrum terapii, które są skierowane nie tylko do osób cierpiących z powodu choroby alkoholowej, ale również do pacjentów uzależnionych od hazardu, seksu, Internetu, gier komputerowych, itp.

Przy naszym ośrodku działa fachowa poradnia leczenia uzależnień, która świadczy pomoc nie tylko osobom uzależnionym, ale również członkom ich rodzin. Jako profesjonalny ośrodek terapii uzależnień, proponujemy leczenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i ambulatoryjnym. Jako, że nasza placówka jest zlokalizowana na obrzeżach miasta Poznań, do ośrodka leczenia uzależnień przyjmujemy głównie pacjentów z województwa wielkopolskiego.

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org